REALIZACJA PROJEKTU „EDUKACJA KULTURALNA WOKÓŁ NAS” – SPEKTAKLE TEATRALNE.

Herb i logo LGD

Kolejnym blokiem zajęć w ramach realizacji projektu dla dzieci w wieku przedszkolnym pn. „EDUKACJA KULTURALNA WOKÓŁ NAS” było uczestnictwo dzieci w 6 spektaklach on-line.
Dzieci obejrzały 12 spektakli pt.
– Królowa Śniegu
– O rybaku i złotej rybce
– Legenda o Smoku Wawelskim
– Kopciuszek
– Brzydkie Kaczątko
– Program Animacyjny z Pieskami z Patrolu.

Dzieci z ogromną radością zasiadały w zainscenizowanej widowni i były zafascynowane bajkowymi przedstawieniami. Dzieci przypomniały sobie historie znanych już sobie postaci, bacznie obserwowały grę aktorów na scenie oraz ich kostiumy i scenografię. Mali widzowie żywo reagowali na sytuacje na scenie, przeżywając wspólnie z bohaterami ich przygody. Po każdym spektaklu prowadziliśmy pogawędki o nim, o wrażeniach i uczuciach towarzyszących nam podczas seansów. Dzieci w ten sposób uczyły się poprawnego budowania zdań oraz poszerzały swoją bazę słownikową. Podsumowaniem każdego przedstawienia było zilustrowanie ulubionej scenki.

Program warsztaty kulturalne dla dzieci – edycja 2021 otrzymał dofinansowanie w ramach otwartego konkursu ofert na powierzenie w 2021 r. realizacji przez organizacje pozarządowe i inne uprawnione podmioty zadań publicznych w obszarach Rocznego programu współpracy z NGO na terenie Gminy Miejskiej Nieszawa.

Google Photos Refresh Token invalid. Please authenticate from Photonic → Authentication.
Error encountered during authentication:
{
  "error": "invalid_grant",
  "error_description": "Bad Request"
See here for documentation.